OBEC LADNÁ - oficiální web obce Ladná
Obecní úřad: Masarykova 119/60, 691 46 Ladná | tel.: 519 324 502 | info@obecladna.cz | kontakt

Rok na vsi 2007

ÚNOR:

KROJOVÝ PLES v Pohostinství U Zemčíků 

pořadatel: Chasa Ladná, předtančení besedou Chasou Ladná, hrála DH Ištvánci ze Šardic, bohatá tombola. 

ples 2007 1
ples 2007 1
ples 2007 2
ples 2007 2
ples 2007 3
ples 2007 3
ples 2007 4
ples 2007 4

DUBEN:

RASOVNA - ZELENÉ SRDCE PRO LADNOU pořadatel: Sdružení občanů Ladné. Grant od Nadace Partnerství Brno /www.nadacepartnerstvi.cz/ na výsadbu stromů v parku Rasovna, účastnili se členové Sdružení občanů Ladné, Mysliveckého sdružení, Slováckého sdružení Lanštorfčané, děti z MŠ Ladná a jejich rodiče, členové MS ODS Ladná a občané. V rámci akce bylo vysazeno 16 stromů a uklizeno prostranství; na závěr byl pro všechny zúčastněné připraven táborák

Zelené srdce pro Ladnou 1
Zelené srdce pro Ladnou 1
Zelené srdce pro Ladnou 2
Zelené srdce pro Ladnou 2
Zelené srdce pro Ladnou 3
Zelené srdce pro Ladnou 3

KVĚTEN:

KONCERT CM J. SEVERINA 

pořadatel: Obecní úřad Ladná, koncert se uskutečnil při příležitosti vstupu obce do mikroregionu LVA a 10.výročí přijetí LVA do UNESCO, vystoupilo Slovácké sdružení Ladná Lanštorfčané.

JARNÍ KARNEVAL PRO DĚTI

pořadatel: Obecní úřad Ladná a Sdružení občanů Ladné. Na programu byly soutěže, hry a bohatá tombola, k tanci hrál DJ Ital a jako host vystoupil Jan Čápek.

Koncert CM J.Severina 1
Koncert CM J.Severina 1
Koncert CM J.Severina 2
Koncert CM J.Severina 2
Koncert CM J.Severina 3
Koncert CM J.Severina 3

ČERVEN:

DĚTSKÝ DEN

pořadatel: JSDH Ladná a Slovácké sdružení Ladná Lanštorfčané. Pro děti byly připraveny hry, soutěže a ukázka hasičské techniky.Na závěr byl pro všechny táborák s opékáním špekáčků.PŘIJĎ SI OBUŠIT SVŮJ METR ČTVEREČNÍ

Pořadatel: Sdružení občanů Ladné a Římskokatolická farnost Podivín. Dobrovolníci z řad občanů Ladné přišli pomoct s opravou fasády kostela sv.Archanděla Michaela v Ladné.

Přijď si obušit...1
Přijď si obušit...1
Přijď si obušit...2
Přijď si obušit...2
Přijď si obušit...3
Přijď si obušit...3

ČERVENEC:

KARNEVAL SPORTOVCŮ
pořadatel: TJ Sokol Ladná, diskotéka a tombola

ZÁŘÍ:

PŘEDHODOVNÍ ZPÍVÁNÍ POD MÁJŮ
pořadatel: Obec Ladná a Slovácké sdružení Ladná Lanštorfčané. Vystoupila CM J.Severina, Lanštorfčané a hosté před Pohostinstvím U Zemčíků.

TRADIČNÍ HODY A HODKY
pořadatel: Obec Ladná a Chasa Ladná, stárci Roman Kaňa a Radim Uher. Hrála DH Ištvánci a DH Pivoňka. Krojového průvodu po obci a zábavy pod májú se zúčastnilo 37 členů chasy v krojích.

ŘÍJEN:

ROZKVETLÁ NÁVES
pořadatel: Sdružení občanů Ladné. SOL získalo grant od Nadace Partnerství Brno /www.nadacepartnerstvi.cz/ na výsadbu keřů a zeleně před budovou pošty a knihovny. Akce se zúčastnili členové Mysliveckého sdružení Ladná, Sdružení občanů Ladné a občané.

Nahoru
Obecní úřad: Masarykova 119/60, 691 46 Ladná | tel.: 519 324 502 | info@obecladna.cz | vytvořeno firmou TimeTree | Statistika návštěvnosti