Menu
Vyhledávání
Obec Ladná
Obec Ladná

150. výročí školy

150. výročí školy

V sobotu 15. června 2019 jsme oslavili 150. výročí naší školy.

Všichni zaměstnanci i děti jsme se několik týdnů na tuto akci připravovali. Po úvodním slovu paní ředitelky vystoupil školní folklorní kroužek Jablůčko pod vedením Mgr. Petry Kosové. Následovala prohlídka nově zrekonstruované školy. Zájemci si mohli prohlédnout všechny prostory. Hlavní součástí byla výstava nejenom výtvarných prací našich dětí a prezentace některých projektů tohoto školního roku. Zároveň probíhala výstava historických i současných fotografi í. Připomněli jsme si také některé členy pedagogického sboru. Velké poděkování patří těm, kdo nám své fotografi e zapůjčili. V dětském koutku bylo možné si vyrobit svoji originální placku. Děti i dospělí se mohli nechat potetovat o což byl velký zájem. Kdo chtěl, mohl si prohlédnout školní kroniky. Od 17 hodin nám hrála skupina Čtyřlístek a nechybělo samozřejmě i malé občerstvení. Věříme, že se občanům tato akce líbila. Kdo přišel, mohl se bavit do pozdních nočních hodin. 

fotogalerie

Datum vložení: 17. 6. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 2. 2024 9:23

Aktuálně

Kalendář akcí

Aktuální počasí

dnes, neděle 19. 5. 2024
skoro jasno 23 °C 11 °C
pondělí 20. 5. slabý déšť 23/13 °C
úterý 21. 5. slabý déšť 23/13 °C
středa 22. 5. slabý déšť 18/12 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

v_obraze

Překlad (translations)